Rubriky
Obecné

Nová verze SeznamŠkol.eu je tu!

Při volbě dalšího studia jste již buď zcela rozhodnutí, jakou školu chcete navštěvovat, nebo si vybíráte školu podle nějakých kritérií. V případě, že ještě nemáte zcela jasnou představu o tom, co vybrat, anebo jste se nedostali v prvním kole přijímacích zkoušek na vámi vybranou školu, pak pro vás máme tip!

online testy k přijímacímu řízení - SeznamŠkol.eu 2

Navštivte portál www.seznamskol.eu, kde najdete přehledný seznam škol v celé České republice, a to od mateřských až po vysoké, soukromé i státní. Na výběr máte z téměř 8 500 škol a to včetně školek… a to vše přehledně a na jednom místě!

SeznamŠkol.eu je největší, a mezi uchazeči o studium stále oblíbenější, online databáze škol v ČR.    A od ledna je v novém kabátě! Posuďte sami, jak se vám líbí….

Nová, moderní, podoba webu nabízí nejen zbrusu novou grafiku a nejnovější technologická řešení, ale také řadu nových funkcí, které návštěvníkům pomohou v procesu vzdělání. Postupně také budou přibývat nová vylepšení přesně na míru uchazečům o studium.

V rámci tohoto portálu lze vyhledávat jednotlivé školy buď dle kategorií (MŠ, ZŠ, SŠ….), oborů nebo lokality, kde se daná škola nachází.

Kromě přehledu škol zde naleznete také například diskuzi či testy. V rámci těchto testů si můžete vyzkoušet test podnikatelské osobnosti či podnikatelského IQ.  Dále si na našem portálu SeznamŠkol.eu můžete ověřit i Vaše schopnosti vést zaměstnance nebo jak jste na tom s komunikačními dovednostmi (test telefonování).

A že už máte školu vybranou? Nevadí. Můžete se tu připravovat na přijímací zkoušky, které vás jistě čekají, ať už v prvním nebo druhém kole přijímacího řízení. Nově zde totiž naleznete vzorové testy studijních předpokladů a odborných testů k přijímačkám na vysoké školy, jako je Univerzita Karlova v Praze, Vysoké učení technické v Brně nebo Technická univerzita v Liberci. Můžete si tak „nanečisto“ vyzkoušet, jak byste u zkoušek uspěli, a rovněž zjistit, na co se při studiu na přijímačky zaměřit.

Diskuzi pak můžete využít ke komunikaci s ostatními návštěvníky serveru a získat tak nové rady a tipy ohledně studia či zjistit osobní zkušenosti ostatních s vybranými školami.

Vkládat své příspěvky či dotazy můžete například v rámci kategorie Přijímačky a přípravné kurzy, Výběr správné školy, Informace o studiu či Státní maturita. Pokud potřebujete něco koupit či prodat, využijte sekci Bazar. Co taky doma s nevyužitými učebnicemi, že?

Dále zde najdete také informace o dnech otevřených dveří (viz www.seznamskol.eu/akce/den-otevrenych-dveri/) nebo o termínu podání přihlášek ke studiu či datu přijímacího řízení….

Důležité informace o školách pak doplňují mnohé zajímavé články z různých oblastí – například novinky ze školství nebo rady, jak se efektivně učit nebo jak si správně zvolit školu. Dozvíte se zde také něco o metodách a technikách učení  –  mj.  jak trénovat mozek či zlepšit svou paměť. Takové informace se vám při současném i budoucím vzdělání neztratí a mohou vám pomoci v dosahování lepších výsledků!

To vše a mnohem více na www.seznamskol.eu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *